Приватне підприємство “Ідея” (м. Харків, Україна) спеціалізується на виробництві побутових товарів із різних видів пластмас та оптовій реалізації своєї продукції.

Досвід

Більше 20 років приватне підприємство “Ідея” виробляє якісну продукцію для ринка товарів із пластику в Україні. До асортименту нашого виробництва входять господарські товари, товари для дому, кухонне приладдя, – і цей лист ми продовжуємо поповнювати, вивчаючи потреби клієнтів та співпрацюючи з іншими виробниками.

Технологія

Основна технологія виробництва на ПП «Ідея» – лиття пластмас під тиском. Це процес, у ході якого розплавлена пластмаса впорскується у пресформу, в ній матеріал охолоджується, після чого стулки пресформи розмикаються, і готовий виріб виштовхується назовні. Така технологія дозволяє створювати красиві, приємні на дотик, ідентичні предмети з високою економічною ефективністю.

Увага до клієнта

На підприємстві сформовано чіткий механізм роботи з клієнтами. Це означає, що у разі співпраці з нами, ви матимете конкретну інформацію про строки, вартість, можливі нюанси виконання замовлення. Досвідчений працівник обов’язково порекомендує найкраще рішення для вашого замовлення. Ми завжди готові розглянути різноманітні варіанти співпраці, адже наша мета – запропонувати найвигідніші умови для наших клієнтів.